Skip links

Вебінар “Податки під час дії воєнного стану. Податкові та митні пільги”

19 липня 2022 року учасники кластеру “Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування” взяли участь у вебінарі, присвяченому питанням бухгалтерського обліку і сплати податків. Організатор – Запорізька торгово-промислова палата.

Як зазначив під час відкриття заходу віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій КУЦ, онлайн-захід продовжує серію безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Таким чином надаємо підтримку діловій активності бізнесу регіону у час війни.

Сьогодні у підприємців, учасників Кластеру виникає багато питань, пов’язаних з податковими змінами. Головне – як сплачувати податки під час воєнного стану?

Спікерка заходу – Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер» зазначає: «Надзвичайно важливо вести бізнес в умовах воєнного стану, щоб забезпечити надійний економічний тил».

Експертка протягом консультації зупинилася не тільки на механізмах подання звітності, сплати податків, реєстрації податкових накладних.

Висвітлювались також і питання змін у трудових відносинах на період воєнного стану, можливостей грантових програм для бізнесу.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.