Skip links

Вебінар «Фандрейзинг для бізнесу. Особливості написання грантової заявки». Відеозапис

Ольга Маліхатко, тренерка з проектного менеджменту, фандрейзингу, лідерства, вирішення творчих ідей стала спікеркою практичного вебінару, покликаного допомогти представникам бізнесу задіяти грантові кошти для реалізації власних проєктів. Представники Запорізького кластеру ІАМ також долучились до аудиторії консультаційної зустрічі.

Захід організовано Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів».

Грант – це безповоротна фінансова або технічна допомога, кошти з цільовим призначенням, які не треба віддавати, за умови виконання умов проєкту.

На які питання повинен відповісти підприємець, перш ніж вирішити подати заявку на грант?

Ольга Маліхатко називає 8 основних питань:

  1. Які цілі я прагну досягти, подаючи заявку на грант?
  2. Які вимоги стосуються отримання гранту, що необхідно виконати?
  3. Яким чином отримання гранту вплине на мій бізнес і які переваги надасть?
  4. Які можуть бути ризики і недоліки у разі отримання гранту?
  5. Які документи та інформацію необхідно підготувати для подання заявки?
  6. Чи зможу я забезпечити виконання всіх вимог?
  7. Які терміни подачі заявок та розгляду їх на отримання гранту?
  8. Які є можливості отримати додаткову консультацію або допомогу у процесі подання заявки?

Про платформи для пошуку грантів, фонди і програми, проєкти, заповнення заявки і найпоширеніші факапи йшла мова під час вебінару.

Ви не встигли взяти участь онлайн? Відеозапис доступний за посиланням:

У травні серія вебінарів для бізнесу продовжується. Долучайтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Перша частина консультаційної програми, присвячена актуальним питанням ведення бізнесу, завершилася 27 квітня: протягом місяця відбулось 10 вебінарів, присвячених питанням ведення бізнесу в умовах війни.

У травні тривають вебінари для експортоорієнтованих компаній.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

This website uses cookies to improve your web experience.