Skip links

Вітаємо компанію ТОВ “ТРІАДА ЛТД Ко” з 30- річчям!

Запорізькій інжиніринговій компанії ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко» – активному учаснику Запорізького регіонального кластеру “Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування”, підприємству, яке стояло у витоків створення нашого об’єднання  – виповнилось 30 років! Сьогодні компанія продовжує працювати та підтримувати економіку країни.

Привітати колег із визначною датою, обговорити спільні плани до техцентру підприємства завітали учасники кластеру “ІАМ”. Директор об’єднання Андрій Карпенко зазначає: “ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко» на чолі з Кирилом Красносельським – компанія, яка надихає і мотивує рухатися вперед. Вітаємо “ТРІАДу” з 30-річчям! Впевнені, наша спільна діяльність з розвитку кластерного руху у регіоні тільки набирає обертів!”.

За багаторічну плідну співпрацю, вагомий внесок у розвиток палатівського руху, підтримку економічного фронту України та з нагоди ювілейної дати  колектив «ТРІАДА ЛТД Ко» нагороджено Почесним дипломом Торгово-промислової палати України.

Відзнаку вручив віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц: “Ви – компанія, яка продукує і втілює інноваційні рішення, навіть у нелегкі часи війни! Тримаємо економічний фронт!».

Директор ТОВ  «ТРІАДА ЛТД Ко» Кирило Красносельський коментує:  «Ми говорили про те, як війна увійшла у робочі процеси, як працюємо. Наша країна потребує нашої енергії і підтримки. Робочі процеси складаються зараз з того, на що зазвичай не вистачало часу – з простих речей і простих рішень. Ми говорили про те, що запорізькі промислові підприємства, невеличкі, малі, працюють. Наші інженери, як і мільйони українців інших спеціальностей, працюють, бо це наше завдання, завдання всіх, хто зараз або зі зброєю в руках або не може собі дозволити не чинити опір своєю працею. Тут і зараз».

Запорізька інжинірингова компанія “ТРІАДА ЛТД Ко” – інжинірингова компанія, системний інтегратор роботизованих комплексів. Спеціалізується у наданні інженерно-технічних послуг, розробці технологій, пов’язаних із розвитком і становленням різних зварювальних виробництв. Успішно вирішує завдання будь-якої складності в сфері проектування, інжинірингу, розробки технологій зварювання, інтеграції та запуску роботизованих зварювальних комплексів. Має власний виробничо-технічний центр з повною діагностичною базою для вивчення адитивних технологій 3D-друку, веде дослідницьку роботу в цьому напрямку.

Основні напрями діяльності:

– інжиніринг;

– технології процесів зварювання;

– адитивні, 3D-технології;

– роботизація зварювальних

 процесів;

– аутсорсинг;

– постачання зварювального

 устаткування і матеріалів;

– виробництво систем захисту при зварюванні;

– проектування та виробництво зварювальної оснастки і кондукторів;

– навчання і R&D.

This website uses cookies to improve your web experience.