Skip links

Дискусія щодо України: роль та потреби приватного сектору

28 квітня директор Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування», професор НУ «Запорізька політехніка» Андрій Карпенко, учасники спільноти взяли участь в онлайн-заході “Дискусія щодо України: роль та потреби приватного сектору”.

Віртуальний діалог організовано УСПП та діловою асоціацією “Business at OECD” (OECD – організація економічного співробітництва і розвитку). Мета – надати майданчик  представникам українського приватного сектору для висловлення ключових пріоритетів щодо реконструкції та можливостей виживання бізнесу.

Конференцію відкрили виступи Ханні Розенбаума, виконавчого директора Бізнес в ОЕСР; Ульріка Кнудсена, заступника генерального секретаря ОЕСР; Ліни Вільтракіне, Посла і Постійного представника Литви при ОЕСР.

Президент УСПП Анатолій Кінах детально проінформував учасників конференції про поточну ситуацію, вплив війни на український бізнес.

З оглядом ключових пріоритетних галузей виступили керівники аграрної конфедерації України, ПрАТ «Укргідроенерго», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, пенсійного фонду.

На заході були присутні представники економічних і бізнес-організацій, громадських об’єднань і бізнесу з таких країн, як: Латвія, Литва, США, Чехія, Швеція, Японія тощо. Вони запевнили у непохитній підтримці України та українського бізнесу.

Після виступу голів Комітетів Бізнес в ОЕСР відбулося відкрита дискусія.

Учасники дискусії висловили сподівання, що Україна якомога швидше стане членом ОЕСР, що безсумнівно позитивно вплине на процес відновлення та розвитку української економіки.

This website uses cookies to improve your web experience.