Skip links

Екотехнологічна компанія «Гранік» провела день відкритих дверей для членів Запорізького кластеру ІАМ

Учасники об’єднання не тільки підтримують екологічні, енергоефективні рішення, але й сприяють їх втіленню в життя.

Як налагодити ефективну систему поводження з відходами – добре знає Екотехнологічна компанія «Гранік», член Запорізького кластеру ІАМ.

Керівник ЕК «Гранік» Геннадій Дубов провів екскурсію для учасників Кластеру, ознайомив з усіма типами контейнерів для сміття та роздільного збору відходів, оглянули сучасну сміттєзбиральну техніку.

Також – презентував систему управління відходами в громаді. Треба вирішити два завдання:

1. Організувати систему збору оплати за поводження з відходами.

2. Налагодити поводження з відходами таким чином, щоб кількість відходів, яка потрапляє на поховання, зменшилася в 10 разів.

Геннадій Дубов коментує:

«Як це зробити: впровадити роздільний збір, організувати збір небезпечних відходів, створювати регіональні центри з приймання відходів, налагодити перероблення великогабаритних будівельних та біовідходів.

Громадам не потрібно все робити самостійно. Це важко, дуже затратно, не вистачає грошей, знань, кадрів. Правильне рішення – об’єднуватися з іншими громадами та співпрацювати з бізнесом.

Обговорювали, що необхідно зробити, щоб нам було приємно, комфортно, безпечно жити в нашому місті. Дійшли висновку, що рішення, український ключ до успіху – створення громадянського суспільства.

Необхідно створювати сильні, чесні, незалежні органи місцевого самоврядування: ОСББ, старших по будинку, квартальних комітетів у приватному секторі. Ось наша формула успіху!». 

Нагадаємо, компанія «Гранік» вже 23 роки втілює практичні рішення у сфері поводження з відходами. Має успішний досвід роботи у великих та малих громадах.

Контакти ЕК «Гранік»:

https://granik.com.ua

тел. 066 1999 770

тел. 097 1999770

This website uses cookies to improve your web experience.