Skip links

ЗАПОРІЗЬКИЙ КЛАСТЕР «ІАМ» ЗНАЙОМИТЬСЯ З ТОВ «ГК «ТУРБОКОМ»

14 червня керівництво Запорізького кластеру «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» зустрілося з представниками успішного бізнесу та своїми партнерами з м. Мелітополь ТОВ «ГК «Турбоком». Технології, якість продукції та масштаби підприємства, яке має широку мережу міжнародної співпраці свідчить про фаховість керівників та їх команд, сприятливий мікроклімат у колективі.

Один із засновників та генеральний директор ТОВ «ГК «Турбоком» Володимир Овчаренко представив об’єднання підприємств, до якого входять: ТОВ «Ливарна компанія «Мелт» і ТОВ «Завод «Екопромліт», ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», сервісні центри «Turbocom-service», а також торговельні та сервісні компанії в Україні та країнах СНД. Сьогодні на підприємстві щорічно виробляється понад 45000 турбокомпресорів з асортиментом понад 120 моделей турбін для різних видів вантажних та пасажирських автомобілів, сільськогосподарської та спецтехніки. Продукція експортується в 30 країн світу. Ливарне виробництво чавуну за газифікованими моделями, яке використовується підприємством, дозволяє виготовляти якісне литво складних корпусних деталей без використання токсичних смол і матеріалів та є універсальним для чорних і кольорових металів. Технологія виробництва чавунних відливок на підприємстві унікальна та екологічно чиста, яка забезпечує як утилізацію небезпечних речовин, так і високу якість продукції.

На підприємстві постійно впроваджуються нові технології, надається особлива увага розвитку персоналу та соціально відповідальній поведінці.

Керівництво Запорізького кластеру «ІАМ» щиро вдячне за теплий прийом, відкритість та готовність співпрацювати Володимиру Овчаренко.

Кластерна взаємодія набирає обертів.

Доєднуйтесь!

Андрій Карпенко,

директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ»

+38 (095) 810-67-99

andreykarpenko@ukr.net

Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування», створено за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати (ЗТПП), Асоціації «Підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), Національного університету «Запорізька політехніка» (НУ «Запорізька політехніка») та групи запорізьких компаній в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Oops...
Slider with alias d0b7d0b0d0bfd0bed180d196d0b7d18cd0bad0b8d0b9-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d196d0b0d0bc-d0b7d0bdd0b0d0b9d0bed0bcd0b8d182d18c not found.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.