Skip links

Запорізький кластер ІАМ: нові учасники, спільні проєкти

Розробка проєкту індустріального парку у Запорізькому регіоні – одна з головних ініціатив, над якою сьогодні працює наукова, експертна, бізнес-спільнота Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування».

Ці та інші питання обговорювали 9 лютого у Запорізькій торгово-промисловій палаті під час чергового засідання учасників Кластеру. До робочої групи долучився депутат Запорізької обласної ради Станіслав Чередніченко, нові члени Кластеру, науковці.

Директор Кластеру ІАМ, професор НУ «Запорізька політехніка» Андрій Карпенко зазначає, що залучення зацікавлених сторін до можливої співпраці з Кластером щодо взаємного доступу до спільних активів, розвитку людського капіталу, виробничої кооперації, розробки спільних продуктів та рішень сприятимуть зростанню економічного потенціалу міста Запоріжжя та регіону.

Також об’єднання посилюється новими учасниками. Зокрема, до Кластеру доєдналася компанія ТОВ «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ». В експертній дискусії взяли участь засновник підприємства Сергій Трофімов і директор Віталій Міловідов.

Компанія спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі металоконструкцій та об’єктів електротехнічного, промислового та спеціального призначення, модульних будівель. Потужності підприємства забезпечують повний комплекс металообробки за рахунок власного сучасного обладнання.

Як повідомив віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц, пропозиція зі створення індустріального парку у регіоні вже надана Запорізькою ТПП до формування Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва Запорізької області.

Один із учасників спільноти, директор «Екотехнологічної компанії «Гранік» Геннадій Дубов, зазначив, що робота над проєктом парку стала саме тим об’єднуючим стимулом, навколо якого єднаються представники компаній різних напрямів діяльності.

Практичні кроки для цього – підготовка проєкту Концепції індустріального парку у регіоні, над якою зараз працюють представники бізнесу, науковці НУ «Запорізька політехніка», експерти Запорізької торгово-промислової палати, очільники ОТГ.

До інформаційної підтримки проєкту представники Запорізького кластеру ІАМ запрошують долучатися регіональні медіа.

This website uses cookies to improve your web experience.