Skip links

Запорізький кластер ІАМ працює спільно з Українським кластерним альянсом

Нагадаємо, Запорізький кластер ІАМ є членом Українського кластерного альянсу. Відтак для учасників нашого Кластеру відкриваються унікальні можливості і програми.

Український кластерний альянс – це перше об’єднання кластерів України, яке бере на себе місію розвитку всього кластерного руху.

Його місія полягає в прискоренні кластеризації економічних секторів України шляхом консолідації та зростання учасників кластерного руху, їх розвитку у відповідності до європейських кращих практик та стандартів. Під час війни пріоритетним завданням УКА є підтримка кластерами критичних індустрій, відповідальних за продовольчу безпеку, виробництво ліків, одягу, охорону здоров’я, а також критичну інфраструктуру.

Зокрема, у червні 2022 року Аналітичний центр Українського кластерного альянсу розробив програму «Експорт та Інтернаціоналізація промислових МСП». Цей документ лежить в основі поточного головного фронту діяльності УКА – пошуку нових ринків для вітчизняних промисловців і їх глибшої інтеграції в міжнародне бізнес-середовище.

Максимальна ефективність спільних зусиль бізнес-спільноти й Уряду може бути досягнута за умови якісної координації дій за такими ключовими напрямами:

– Buy Ukrainian

– Іntegration into GVC

– Inno-Integration

– Standardization

Відповідно до цих чотирьох вищенаведених напрямів УКА має 7 пропозицій для Уряду.

Детальніше https://bit.ly/3otwlAX

Даний проєкт реалізовується за підтримки програми EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ Ukraine  Зміст розроблених пропозицій щодо розвитку експорту є виключною відповідальністю УКА і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Про актуальні проєкти УКА дізнавайтесь на сайті Українського кластерного альянсу:

та у ФБ

https://www.facebook.com/UAClusterAlliance

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.