Skip links

Запорізький кластер ІАМ став членом Українського кластерного альянсу

Запорізький кластер «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» доєднався до Українського кластерного альянсу. Тримаємо наш економічний фронт, сприяємо консолідації учасників ринку в умовах війни.

Загалом 16 кластерів та кластерних організацій України об’єднались в Український кластерний альянс (УКА). Це – перше об’єднання кластерів України, яке бере на себе місію розвитку всього кластерного руху.

Місія об’єднання полягає в прискоренні кластеризації економічних секторів України шляхом консолідації та зростання учасників кластерного руху, їх розвитку у відповідності до європейських кращих практик та стандартів. Під час війни пріоритетним завданням УКА є підтримка кластерами критичних індустрій, відповідальних за продовольчу безпеку, виробництво ліків, одягу, охорону здоров’я, а також критичну інфраструктуру.

Об’єднання дотримується засад, відображених Національною програмою кластерного розвитку до 2027, зокрема:

Інклюзивність – як рівність прав учасників УКА, з можливостями щорічного вибору керівних органів та широкого представництва МСП в комітетах та робочих групах організації.

Координаційний центр УКА виконує важливі ролі координації та розробки спільних сервісів, які стосуються більшості кластерів та кластерних організацій.

Члени УКА керуються принципами якісного кластерного менеджменту (стандарти ESCA ЄС), які забезпечують високу ефективність керування кластерними ланцюгами доданої вартості.

Учасники УКА дотримуються курсу на інтеграцію в ЄС, й зокрема, якомога швидшу інтеграцію в європейські ланцюги доданої вартості – цей курс під час війни став ще більш  критичним.

Більше інформації про Український кластерний альянс на сайті:

та у ФБ

https://www.facebook.com/UAClusterAlliance

Долучайтесь до нашої групи у ФБ:

https://www.facebook.com/groups/clusteriamzaporizhzhia/

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.