Skip links

Запорізький кластер «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» знайомиться з бізнесом Узбекистану

З 16 по 22 травня учасники Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація –Машинобудування» та партнери з регіону відвідали з діловим візитом Узбекистан у складі української бізнес-місії, організованої за участі Торгово-промислової палати України. Серед них ТОВ «Тріада Лтд Ко» (Кирило Красносельський), ТОВ «РОЛЛ ГРАНД» (Владислав Бащеванжи), ТОВ «Зелена система» (Олександр Сафронкін), ТОВ «Термоліт» (Іса Ісаєв), ТОВ «ГК «Турбоком» (Володимир Овчаренко) та інші.


Під час поїздки підприємці відвідали групу промислових компаній ТОВ «TEXNOPARK» (зі створення високотехнологічних, конкурентоспроможних, експортоорієнтованих і імпортозамінних виробництв). Будівництво технопарку тривало 1,5 роки та було введено в експлуатацію у кінці 2020 р. Фінансування проєкту на 100 % забезпечено державою. Сьогодні на його території (103 га) працює 10 виробництв із запланованих 17, зайнято близько 4500 осіб.

Представники Запорізького кластеру «ІАМ» ознайомилися з пріоритетними запитами бізнесу Узбекистану (машинобудування, енергетика, агросектор тощо), взяли участь у В2В-перемовинах. Налагоджені під час форуму прямі контакти відкривають нові можливості для бізнесу обох країн, сприяють розвитку подальшої співпраці.
Знайомство з Технопарком та проведені перемовини дозволяють покроково наближатись до реалізації спільної мети, формування ланцюгів доданої вартості.

Доєднуйтесь!
Андрій Карпенко,
директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ»
+38 (095) 810-67-99
andreykarpenko@ukr.net

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.