Skip links

Запорізький ливарно-механічний завод підтримує ініціативи кластеру «ІАМ»

Продовжуємо роботу з розвитку кластерного руху у Запорізькому регіоні! 12 квітня учасники Запорізького кластеру “Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування” зустрілися з керівництвом та ознайомились з потужностями Запорізького ливарно-механічного заводу.

Запорізький ливарно-механічний завод створений на базі ливарного і механічного цехів, а також цеху металоконструкцій комбінату «Запоріжсталь» (входить до групи «Метінвест» разом з підприємствами «Запоріжсталь», «Запоріжкокс» і «Запоріжвогнетрив»). Колектив професіоналів найвищого класу і унікальне обладнання ЗЛМЗ – все це дозволяє виконувати найскладніші та відповідальні замовлення не тільки для «Запоріжсталі», а й для інших підприємств. «Один з основних факторів, який особливо цінують наші партнери – це швидкість виконання замовлення. При цьому гнучка і самостійна система виробництва ЗЛМЗ дозволяє швидко адаптуватися під вимоги потенційних партнерів заводу, індивідуально підходити до кожного замовлення», – зазначають представники заводу.

Керівництво підприємства ЗЛМЗ презентувало поточні досягнення, ознайомило з планами підприємства на майбутнє, зазначили про можливості взаємодії. У відповідь представники кластеру охарактеризували власні компетентності, напрями та бажання співпраці. Зокрема, під час обговорення акцентували увагу на питаннях технологій, енерговитрат, кадрового забезпечення, інновацій.

Наразі учасники кластеру активно розширюють мережу професійних контактів, планують майбутні колаборації і проєкти. Зустріч вкотре доводить, що діалог і відкритість покращують бізнес, вибудовують містки для співпраці, підвищення конкурентоспроможності, розбудови регіональної економіки. Кластерна спільнота впевнено набирає обертів, а учасники кластеру все більше відчувають цінність взаємодії.

Також цього року учасники кластеру вже провели зустрічі на підприємствах «Запоріжкран» – спеціалізований завод з випуску мостових, козлових та спеціальних кранів, лідер з виробництва кранів та кранового обладнання у Східній Європі та країнах СНД; «Інфоком ЛТД» – спеціалізується на інноваційних технологіях та рішеннях для автоматизації виробничих процесів; ПМВКП «Ассоль» – національний виробник бульдозерів, офіційний представник світових лідерів-виробників важкого машинобудування; «Агротех» – завод з виробництва сучасної сільгосптехніки.
У планах – активна реалізація спільних ініціатив, співпраця щодо інновацій, проведення спільних заходів і виставкових експозицій, підвищення кваліфікації персоналу.

Oops...
Slider with alias slider-1 not found.

 

Доєднуйтесь!

Андрій Карпенко,

директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ»

+38 (095) 810-67-99

andreykarpenko@ukr.net

Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування», створено за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати (ЗТПП), Асоціації «Підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), Національного університету «Запорізька політехніка» (НУ «Запорізька політехніка») та групи запорізьких компаній в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.