Skip links

Обмін досвідом і дискусія щодо кластерів та інноваційного розвитку

Синергія бізнесу і науки – запорука ефективного розвитку кластерного руху. Директор Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування», д.е.н., професор НУ «Запорізька політехніка» Андрій Карпенко під час онлайн-зустрічі з колегами з Кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса (розташований у м. Вінниця) презентував Запорізький кластер “ІАМ” і його учасника та стратегічного партнера Національний університет «Запорізька політехніка».

Корисний обмін досвідом та цікаві дискусії щодо кластерів та інноваційного розвитку тривали більше двох годин. Зокрема, говорили про кластери в Україні, їх роль в економіці, про запорізький та вінницький кластери (галузь, спорідненість, роль економістів у R&D, коротка презентація підприємств), програму практичного навчання, процес формування суб’єктів інноваційного розвитку.

Андрій Карпенко висловлює вдячність завідувачці Кафедри менеджменту та поведінкової економіки ДНУ ім. Василя Стуса, д.е.н., професорці Ользі Дороніній за організацію заходу, за активну участь – викладачам кафедри, керівнику Вінницького кластеру приладобудування та автоматизації Юрію Клименко, студентам і зазначає:

«З радістю готовий продовжити співпрацю та обмін досвідом з залученням своєї рідної Кафедри економіки та митної справи НУ “Запорізька політехніка”, команди Національного університету «Запорізька політехніка» з реалізації Програми ЄС Еразмус+ “Міждоменні компетенції для забезпечення здорової та безпечної роботи у 21 столітті” (“Cross-domain competences for healthy and safe work in the 21st century” (WORK4CE) http://work4ce.eu».

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.