Skip links

ПП «ЮжТрансПоліс Плюс»

ПП «ЮжТрансПоліс Плюс» – компанія створена в 2000 році і спеціалізується в сфері воротної тематики різноманітного рівня складності, від побутового до промислового призначення та спеціалізованих перевантажувальних систем, докшелтерів, левеллерів, які застосовуються на великих потужностях виробництв, супермаркетів, тощо.
Також компанія спеціалізується на дверях Hormann різного рівня, від побутових вхідних, міжкімнатних, до промислових протипожежних, та може запропонувати Вам різноманітний вибір моделей на будь який смак та колір.


ПП «ЮжТрансПоліс Плюс» автоматизує двері та ворота за допомогою італійської автоматики DEA та німецької автоматики Hormann, для всіх типів воріт. Забезпечить будь-яку стоянку, чи окрему зону шлагбаумами, болардами, та встановить світлофори чи систему контроля доступу на паркінгові зони.


Сонцезахисні системи Ви можете обрати під будь який стиль та дизайн. Штори від класичних до автоматичних, жалюзі виготовлені з екологічно чистих матеріалів або маркізи, перголи, ролети або роллставні, що будуть захищати від сонячних променів ззовні.


Компанія виконує повний цикл робіт – від розробки, проектування до монтажу та обслуговування. Відмінними рисами компанії є орієнтація на високі технічні стандарти, та якість. Саме тому наші сертифіковані спеціалісти щорічно проходять навчання в Німеччині та мають 20-ти річний досвід у цій сфері.
Серед клієнтів компанії присутні потужні заводи як «Мотор Січ», «Хортиця», «Авто ЗАЗ», виробництва, банки, супермаркети та готелі, приватні особи…
ПП «ЮжТрансПоліс Плюс» – є активним учасником всіх регіональних виставок, входить в Запорізьку ТПП, та має сертифікат офіційного дистриб’ютора “Хьорман-УА” – офіційного представника HӦRMANN (Німеччина) в Україні.

Сайт компанії – www.vorota-utp.zp.ua

Facebook, Instagram
Контактний телефон: 067 612 0222

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.