Skip links

Про пріоритети та здобутки кластеру-2021

Учасники Кластер ІАМ – Запоріжжя взяли участь у стратегічній сесії по формуванню спільної експортної пропозиції. Захід відбувся у Запорізькій торгово-промисловій палаті, а також онлайн. Говорили про експорт та інтернаціоналізацію, пріоритети та плани кластеру на 2022 рік. Сесія організована в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ .

Модератор зустрічі – генеральний директор Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України Олександр ЮРЧАК.

Серед здобутків 2021 року учасник відзначають зміцнення можливостей об’єднання завдяки співпраці з GIZ Ukraine:

Дві міжнародні угоди – з литовськими і чеськими партнерами.

Презентація кластеру на українських і закордонних майданчиках, зокрема, у Харкові, Миколаєві, за межами України – у Чехії, Литві, Узбекистані.

Відзначили також важливості обміну думками і дискусійного майданчика, які надає кластер.

Серед запрошених гостей стратегічної сесії – Олег ЛЕВЧЕНКО, керівник Маріупольського офісу економічного розвитку Приазов’я Програми ERA «USAID», віцепрезидент Регіональної торгової палати м. Брно Томаш КУБАЛА, начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі ЗОДА Максим КУЧЕРЕНКО.

Кластери – в авангарді сучасних ініціатив!

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.