Skip links

ТОВ «Агролідер-2013»: завдання воєнного часу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агролідер-2013» створено у 2013 році. Спеціалізацією підприємства є продаж сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин до них. Компанія забезпечує повний цикл обслуговування – від консультації до обслуговування та ремонту обладнання та запасних частин.

Підприємство дотримується найвищих стандартів у своїй роботі. Має зареєстровану та відому в Україні торговельну марку. З початку 2017 року компанія бере новий курс як у сфері зовнішньої, так і у внутрішній діяльності. Ключові співробітники компанії активно розвивають свої професійні навички. Участь у тренінгах та семінарах від провідних фахівців України та світу, відрядження для налагодження ділових відносин з українськими виробниками, підвищення рівня якості сервісу призвело до розширення бази клієнтів. З цього року проводиться активна робота, завдяки якій партнерами підприємства стають не лише суб’єкти МСБ аграрного сектору країни, а й підприємства, що входять до ТОП-100 агропромислових холдингів України.

ТОВ «Агролідер-2013» є активним учасником розбудови національних та регіональних професійних спільнот. Представники підприємства – учасники освітніх заходів, бізнес-турів і конференцій, що організує система ТПП для підтримки бізнесу в умовах війни.

Після 24 лютого 2022 року компанія «Агролідер» релокувалася з окупованого Мелітополя до Запоріжжя. Сьогодні підприємство продовжує комерційну діяльність, розвиваючи нові напрями, зокрема, вже має контакт з чеською компанією на постачання електронавантажувачів.

Додатково до основної діяльності з допомоги у безперервній роботі підприємств аграрного комплексу країни, одним із головних напрямів діяльності компанії є вирішення соціальних та гуманітарних завдань. Так компанія займається благодійною та волонтерською діяльністю у межах Кластеру промислових та крафтових виробників України і благодійного фонду «Майбутність».

Окрім нашої основної діяльності з допомоги військовослужбовцям, людям постраждалим від війни, облаштування прихистків та шелтерів, ми активно готуємося до того моменту, коли наш улюблений Мелітополь буде деокуповано. І сьогодні ми ділимося з вами одним із проектів, який знаходиться в активній стадії – облаштування пунктів обігріву!

За фінансової підтримки U.S.-Ukraine Foundation ми придбали першу пневмопалатку, яка незабаром буде розміщена як пункт обігріву у Запоріжжі, а після деокупації вирушить на допомогу мелітопольцям».

Більше інформації про ці та інші благодійні проекти можна дізнатися за лінком:

https://www.facebook.com/klaster.mlt

Контакти:

info@agrolider.ua

klaster_pkvu@ukr.net

Рудич Наталя Михайлівна +38(096)2489215

тел. +38(067) 385 8386

https://agrolider.ua/

http://www.cluster.org.ua/

https://agrolider.ua/

http://www.cluster.org.ua/

This website uses cookies to improve your web experience.