Skip links

ТОВ “ЮГСТАЛЬ” – новий учасник Запорізького кластеру ІАМ!

Пишаємось запорізькими підприємствами, які тримають економічний фронт, об’єднуються і діють разом у складні часи! Гарна новина: учасником Запорізького регіонального кластеру “Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування” став завод “Югсталь” – виробник сталевих конструкцій і виробів для промисловості, аграрного та будівельного сектору. Спільно плануємо працювати над питаннями інтернаціоналізації запорізького бізнесу, презентувати кластерну спільноту в Україні і за кордоном, розвивати кластерну кооперацію.

Завод «Югсталь» – це сучасний виробник металоконструкцій з великим професійним досвідом. Компанія займається виготовленням і продажем виробів з металу з 2006 року, постійно вдосконалюючи виробництво, впроваджуючи новітні технології.

Продукція виготовляється на високотехнологічному обладнанні, такому як: комплекс лазерного різання Gweike  LF 6025 GAR   з труборізом, гідравлічний вертикально-гибочний прес з ЧПК AD-R 30135 (DURMA), гільйотинні ножиці з ЧПК SBT 3006 (DURMA), унікальне обладнання – установка лазерного зварювання Gweike LW1500H, група токарних станків 16к20, 1В62Г, ДИП-300 шліфувальні, свердлильні, та інші, більше 150 одиниць обладнання.

В постійній наявності на складах понад 3000 т листового, фасонного та сортового прокату.

На двох філіях у Запоріжжі та Кам’янці-Подільському працюють більш ніж 150 спеціалістів. Відділ логістики  забезпечує швидку і вигідну доставку продукції в будь-яку точку України.

Виробничі потужності в Запоріжжі:     загальна площа 1,3 га.

  • Цех 1 (склад металопрокату, металообробка) 1368 м2.
  •  Цех 2 (виробництво металоконструкцій) 2619 м2.
  •  Цех 3 (склад металопрокату) 1464 м2.
  •  Адміністративний корпус 1224 м2.

Виробництво в Запоріжжі : контейнери для ТПВ та будівельного сміття 0,75 – 10 м3, урни, майданчики для контейнерів, поштові скриньки, лавки та гойдалки, металеві шафи для одягу та документів. Сталеві ферми та інші будівельні конструкції. Резервуари.

Виготовлення  просічно-витяжних листів. Послуги різання лазером, плазмою, гільйотиною. Гнуття металу, профілювання на ЧПК обладнанні.

Загородження колючі спіральні та кронштейни для колючого дроту.

Серед постійних клієнтів є такі підприємства і установи: Міністерство оборони України, ТОВ «Українська бронетехніка», ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», АТ «Українська залізниця», ТОВ «ДТЕК», ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь» та інші.

Сайт: www.yugstal.com

Контакти:

097) 228 07 77, (095) 228 07 77, office@yugstal.com

This website uses cookies to improve your web experience.