Skip links

Тренінг “Стратегічна сесія з фандрейзингу”

23 червня 2022 року о 10.00 у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться безкоштовний тренінг «Стратегічна сесія з фандрейзингу» з експерткою міжнародного рівня Іриною Поплавець. Також можна приєднатись онлайн на платформі ZOOM.

Цей захід дасть можливість дізнатись про інструменти фандрейзингу, методичні підходи до здобуття грантів для високотехнологічних інноваційних проєктів, пошуку інвестора. Також учасники зможуть отримати практичний досвід роботи з експертом у підготовці запиту на ініціацію проєкту.

Тренінг організовано Запорізьким регіональним кластером «ІАМ» в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ*.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/sKyZiZ0

Довідково
*Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.