Skip links

Учасники Запорізького кластеру іАМ – про спільні ініціативи та плани

Про спільні інноваційні проєкти, перспективи створення індустріальних парків і міжрегіональних ресурсних центрів, можливості участі у віртуальних виставках йшла мова під час першої у 2023 році робочої зустрічі учасників Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування», що відбулася у Запорізькій торгово-промисловій палаті.

Інновації

Зокрема, разом з представниками НУ «Запорізька політехніка» та компанією «Зелена система», обговорювали наявні компетенції, потенціал і можливості співпраці у розробці окремих агрегатів електромобіля.

Регіональний розвиток

Вивчаються можливості щодо створення індустріального парку, а саме – опрацьовується законодавча база, аналізується досвід інших регіонів України та його застосування в Запоріжжі.

Спільні ресурси

Кластер ІАМ Запоріжжя – як член Українського Кластерного Альянсу – долучився до створення Ресурсного центру (РЦ), до якого мають увійти молоді кластери за галузевою ознакою. Завданням РЦ є прискорення у спільному вирішенні проблеми пошуку необхідного ресурсу чи компетенцій, а також налагодження колективної роботи в розробці спільних проєктів.

В2В-можливості

Також триває прийом стендів для участі у  першій українській віртуальній експортній платформі, яка доступна для всіх підприємств об‘єднання (проєкт UBB Ukrainian Brave Business реалізується а підтримки та фінансування ПРООН в Україні).

Робота у напрямах інноваційного розвитку, міжнародної презентації, спільних проєктів і програм Відновлення триває. Запрошуємо стежити за нашими новинами і анонсами на сайті https://www.iamcluster.zp.ua/ та долучатися до спільної роботи!

This website uses cookies to improve your web experience.