Skip links

Учасники Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» взяли участь у виставці «АгроТехСервіс»

Колективний стенд Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» був представлений на спеціалізованій виставці «АгроТехСервіс», яка відбулася 8 – 10 лютого у Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац».
Адже кластер зацікавлений у розширенні зв’язків з агропромисловими компаніями Запорізького та інших регіонів України.


Директор Кластеру ІАМ Запоріжжя Андрій Карпенко розповідає, що учасники об’єднання завжди користуються нагодою представити власну продукцію, послуги у рамках колективних експозицій кластеру. Найцінніше – це «живі» контакти з потенційними партнерами, покупцями.
У числі учасників – компанії «ATIKO», «ЛІЗМАРК», «ТЕРМОЛІТ», «РОЛЛ ГРАНД», «ЮЖТРАНСПОЛІСПЛЮС», «ТРІАДА ЛТД Ко», «САТУРН», «ПК КОТЛОМОНТАЖ», «БЛИСК МЕТАЛ СЕРВІС ПРО», «АЙТІ ПРОЕКТ», «ПМВКП АССОЛЬ», «ЗЕЛЕНА СИСТЕМА», інші підприємства та Національний університет «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА».

Зокрема, компанія «ATIKO» забезпечує програмними продуктами виробників засобів моніторингу, обробки ґрунту, один із важливих напрямів діяльності інжинірингової компанії «Тріада Зварка» – адитивні технології, які у майбутньому можуть бути застосовані в тому числі і в агросекторі.
Виставка «АгроТехСервіс» об’єднала цілий комплекс важливих подій для професіоналів галузі. На початку нового аграрного сезону у Запоріжжі демонструвалися актуальні технології, відбулися конференції, експертні зустрічі і консультації.
Цього року у виставці взяли участь понад 100 українських компаній з Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Житомира, Києва, Краматорська, Одеси, Полтави, Сум, Харкова, Черкас та інших міст. Продукцію та послуги представили більше 350-ти торгових марок. Один із головних напрямів – сучасна сільгосптехніка. Це трактори і зернозбиральні комбайни, посівна і ґрунтообробна техніка виробництва України, а також Італії, Німеччини, Словаччини, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Японії.
До уваги аграріїв – ІТ-технології для точного землеробства і контролю за основними процесами в сільському господарстві, засоби автоматизації бухгалтерського обліку, сучасні будівельні матеріали, енергоефективні технології, системи опалення.
Учасники Кластеру ІАМ Запоріжжя сподіваються, що участь у спеціалізованій виставці стане поштовхом до співпраці і реалізації нових проєктів.


Нагадаємо, восени 2021 року члени правління Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» року взяли участь у Міжнародній машинобудівній виставці MSV, яка відбулася у м. Брно, Чехія. Під час ділового візиту до Чехії провели B2B-перемовини з керівниками промислових компаній, регіональної торгово-промислової палати, відвідали промислові підприємства Чехії. Підписано Меморандум про співпрацю кластеру “ІАМ” з INDUSTRY CLUSTER 4.0 – важливим чеським об’єднанням інженерних та ІТ-компаній. Також – проведені ділові зустрічі у Регіональній торговій палаті Брно.
Візит запорізької делегації організовано в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ*.


Довідково
*Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.