Skip links

Учасники кластеру познайомилися з підприємством ТОВ “Екотехнологічна компанія “Гранік” – новим учасником об’єднання

Вперше після тривалої перерви учасники Запорізького кластеру “ІАМ” зустрілися на підприємстві нового учасника спільноти ТОВ “Екотехнологічна компанія “Гранік”. І хоча поточні справи не дозволили зібратися всім бажаючим, отримані позитивні враження та визначені пріоритети поширемо серед всіх!

Компанія “Гранік” працює на ринку Запоріжжя та області вже понад 20 років і професійно обслуговує близько 1000 запорізьких компаній та підприємств, майже 200 ОСББ та ЖБК, бюджетні та комунальні установи.  Компанія послідовно покращує власну експертність у поводженні з відходами, створює відповідні розумні системи та просуває ідею Zero waste.

Конкурувати на цьому ринку не просто, проте компетентність і якість у забезпеченні послуг, індивідуальні підходи та постійний діалог з клієнтами сприяє успішності компанії.

Керівник Геннадій Дубов разом зі своєю командою персоналу розвиває не лише компанію, а й намагається через бізнес ідею (Zero waste) на основі консультацій і формування довіри кардинально змінювати систему поводження з відходами, сприяти можливості заробляти на вторинній сировині. Моральне задоволення від ініціювання змін у культурі поводження з відходами та допомозі довкіллю є важливим кредо керівника і компанії “Гранік”. 

Учасники кластеру дякують Геннадійю Дубову за позитивні емоції, цікаву та інформативну зустріч, виділений час, висловлені думки і експертність, дружню атмосферу та жагу до позитивних суспільних змін!

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.