Skip links

Учасники Кластеру ІАМ познайомились з виробничими потужностями «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ»

Нещодавно до спільноти Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація- Машинобудування» доєдналось ТОВ «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ». 10 березня 2023 року учасники об’єднання – на запрошення керівництва компанії – познайомились з виробничими потужностями підприємства. Зокрема, презентовано основний продукт компанії у сфері модульного будівництва.

Також – дізнались про набутий досвід компанії в галузі обробки металу та специфіку співпраці з промисловими виробничими підприємствами.

Учасники сподіваються, що нетворкінг стане початком спільних проєктів ТОВ «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» і інших компаній-представників Кластеру.

Підприємство є досить молодим виробництвом – створено у 2019 році, але вже може похвалитися успішними кейсами реалізованих проєктів.

Компанія спеціалізується в сфері  проектування та виготовлення модульних будівель промислового призначення найвищого ступеню заводської готовності ТМ «Electro Module»® для підприємств металургійної, хімічної та гірничо-добувної галузей промисловості. Виробничі потужності та сучасний верстатний парк дозволяють  в замкнутому циклі здійснювати виготовлення продукції.

«НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» є інноватором  на українському ринку модулебудування, оскільки використовує власну розробку основних  вузлових елементів, постійно вдосконалюючи їх шляхом впровадження сучасних технологій та матеріалів, враховуючи специфіку кожного окремо взятого  замовлення.  Модульні будівлі компанії успішно реалізовані в складних інженерних проєктах підприємств  холдингів «Метінвест», «ДТЕК», а також експортовані до країн ЄС.

Також підприємство надає послуги із комплексної обробки металів таких як: лазерний та плазмовий розкрій листового металу, згинання листового металу на гідравлічному пресі, обробка листового металу на координатнопробивному пресі, фарбування порошковим методом великогабаритних  деталей на фарбувально-сушильній лінії.

Головними пріоритетами компанії «НВО ЗМАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» є вирішення найскладніших завдань замовника в короткі строки із максимальною ефективністю, для чого ще на етапі проектування враховуються всі найдрібніші деталі:  від розміщення обладнання  до визначення способу доставки і  монтажних робіт на об’єкті.

В 2022 році на підприємстві впроваджені: система менеджменту якості  ISO 9001:2015, система екологічного менеджменту ISO 14001:2015, система керування охороною здоров’я  і безпекою праці ISO 45001:2018 IDT, що підтверджено відповідними сертифікатами.

This website uses cookies to improve your web experience.