Skip links

Учасник Запорізького Кластеру ІАМ «ІНФОКОМ ЛТД» допомагає підприємствам ставати ефективнішими

Учасники Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» працюють в постійному діалозі, активно обмінюються досвідом, генерують спільні ідеї та рішення.

Нещодавно представники спільноти відвідали підприємство «ІНФОКОМ ЛТД».  Компанія – учасник Кластеру ІАМ  є одним із найдосвідченіших розробників автоматизованих систем управління технологічними процесами на Україні.   Використовує інноваційні технології та рішення для автоматизації виробничих процесів, оптимізації робіт та підвищення безпеки на промислових підприємствах, допомагає підприємствам ставати ефективнішими.

Генеральний директор Едуард Троценко провів екскурсію підприємством, розповів про поточні завдання компанії, зокрема, за такими напрямами, як автоматизація, заправні станції для електромобілів, сонячна енергія.

У числі експертних компетенцій ТОВ «ІНФОКОМ ЛТД»:

  • роботи підвищеної небезпеки для електричних установок і технологічного обладнання напругою до 330 кВ;
  • розробка програмного забезпечення для автоматизації технологічного процесу АСУ ТП і програмного забезпечення IT, управління виробництвом, включаючи рівень MES, ERP;
  • рішення з використанням цифрової ідентифікації, машинного зору, самонавчаючихся нейронних мереж;
  • виробництво і постачання шаф для АСУ ТП, ПКУ, силових розподільних шаф 0,4 кВ, в тому числі на умовах ліцензії SIVACON фірми SIEMENS;
  • монтаж, налагодження і введення в експлуатацію обладнання;
  • забезпечення технічною підтримкою і навчання персоналу замовника;
  • поставка обладнання світових провідних виробників.

Сайт «ІНФОКОМ ЛТД»:

www.ia.ua

This website uses cookies to improve your web experience.