Skip links

Ukrainian cluster week 2021 відкриває нові горизонти для кластерів України, 26–28 квітня

«Український кластерний тиждень 2021» – міжнародна онлайн-конференція, метою якої є підготовка українських промислових та хайтек кластерів до процесів інтернаціоналізації. Програма включає презентації більше 20 провідних експертів з 10 країн світу, панельні дискусії та B2B зустрічі партнерів.

Головними темами запланованих дискусій стануть «Кластерна політика в країнах ЄС та Східного Партнерства», «Цифровізація промислових МСП», «Розвиток промислових екосистем».

Захід організований Асоціацією «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «ClusteRISE».

АППАУ спільно з партнерами платформи Industr4Ukraine ставить для цієї конференції також завдання консолідації українських кластерів навколо пріоритетних питань міжнародної співпраці з ЄС та країнами Східного партнерства. Завдяки проєкту ClusteRISE, який підтримується урядом Німеччини через GIZ Ukraine, ця місія є цілком досяжною в цьому заході.

Запорізький кластер ІАМ представлятимуть на заході координатор кластеру Андрій Карпенко та ген. директор “Тріада-Зварка”, член правління кластеру ІАМ Кирило Красносельський. Ця подія є першою міжнародною презентацією кластеру ІАМ, й тому до неї є велика увага керівництва та провідних членів кластеру

На конференцію запрошуються промислові та високотехнологічні кластери, представники держав та інші policy makers на національному та регіональному рівнях, організації підтримки і розвитку бізнесу, інноваційні агенції, наукові та освітні установи.

Участь в заході безкоштовна. Більше деталей та реєстрація на сайті: https://industry4ukraine.net/clusterweek.

Мови заходу: англійська та російська, забезпечується синхронний переклад.

Партнери заходу: IT-Enterprise, Forbiz, Enterprise Europe Network, Civitta, TechUkraine, Export Promotion Office of Ukraine, Agency of European Innovation.

З довідкових питань звертайтесь на info@appau.org.ua.

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки уряду Німеччини.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.