У сучасному глобалізованому світі сталий економічний розвиток не можливий без продукування нових технологій і знань. Особливо це є актуальним для реалій майбутнього України в частині забезпечення військової переваги та витіснення російських агресорів, післявоєнного відновлення країни. Головну роль у продукуванні нових технологій та знань відіграють наука, що створює нові знання, й освіта, за допомогою якої відбувається підготовка нових висококваліфікованих кадрів. Але самі по собі знання, без їх інтеграції до бізнес-середовища, не мають економічного впливу. Саме формування тісної взаємодії та співробітництва між освітою, наукою й виробництвом, забезпечення їх інтеграції в загальну систему, яка органічно поєднає в умовах ринку функціонування кожної з цих сфер людської діяльності, дасть змогу перезапустити економіку України, поліпшити умови життя населення та загалом забезпечити стабільний розвиток суспільства.
Інтеграція освіти та науки з бізнесом за лідерства кластерів у післявоєнному відновленні України
Вам також може сподобатися
Роль кластеру у післявоєнному відновленні регіону
Повномасштабне вторгнення росії 24 лютого 2022 р. спричинило в Україні значні людські та матеріальні втрати, а також переведення великої частини процесів у військову площину, що з
часом почало відлунюватись на економіці країни. Важливими кроками у таких обставинах стали заходи, направлені на оптимальне поєднання та ефективне використання всіх ресурсів країни, пошук зовнішньої підтримки.
Цінність реалізації міжнародних проєктів ERASMUS+ для Національного університету
“Запорізька політехніка”
Сучасні глобальні процеси, невизначеність майбутнього світу та надшвидкі темпи змін ставлять перед суспільством складні поточні завдання. Розвинені країни світу відчувають і мають змогу готуватися до викликів майбутнього, тому засновують відповідні фонди для фінансування досліджень і підготовки спільнот. Поширеними є програми Європейського Союзу, який намагається забезпечувати через зазначені ініціативи власне лідерство у світовому просторі.