12 березня Онлайн ПРОМИСЛОВІ ІННОВАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ Technology & Innovation Day 2021

Проведення інноваційного дня в сфері промислових та хайтек секторів об’єднує на регіональному рівні представників промислових підприємств, розробників, науковців та освітян, представників владних структур та агенцій з розвитку. Це новий формат серед заходів інноваційного розвитку в Україні, що пропонується Асоціацією «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) спільно з регіональними партнерами – Запорізькою ТПП та кластером ІАМ.

ГОЛОВНІ ЦІЛІ ЗАХОДУ

Спільна реалізація цих завдань веде до покращення довіри та нових проектів співпраці в інноваційному розвитку, а також популяризації передових рішень та інновацій серед промислових підприємств регіону

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

В умовах коронавірусних обмежень пропонується оффлайн / онлайн формат, де в студії Запорізької ТПП знаходиться 3–5 осіб, а більшість аудиторії та спікерів знаходяться в онлайн (зум-конференція)

Представлення завдань заходу та програми (модератор, VIP-представники)

Панельна дискусія в студії з очільниками регіональної влади, керівниками кластеру ІАМ та керівництвом «Запорізької політехніки». Короткі виступи (до 10 хв) з обговоренням актуальних питань стану інструментів. В цей блок також входить представлення результатів попереднього опитування, що запускається на початку січня.

Представлення до 10-15 хв «реперних точок» по провідним підприємствам регіону – стан інновацій та політик, очікування, результати попередніх ініціатив, поточні бізнес-кейси. Запрошуються підприємства Метінвесту, Дніпроспецсталі, Мотор-січ, Укрграфіту, машинобудівних підприємств (до 4-5 спікіерів).

Перерва на 20 хв.

Короткі пітчі інноваційних рішень (7 хв презентація + 3 хв – питання –відповіді) – представити кращих 12-15 рішень. Формат традиційний: – проблема, рішення, результати, переваги рішення.

Дискусія в студії та онлайн аудиторією щодо рівня рішень, питань що ставляться спікерами, подальших дій тощо.

ЦІЛЬОВІ ГАЛУЗІ

Проєктування та інжиніринг

Промислова автоматизація та ІТ

Промислова логістика та інфраструктура

Технології в металообробці та машинобудуванні

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ

РЕЄСТРАЦІЯ

Участь в заході – безкоштовна (за умови реєстрації). Бажаючим виступити в блоці «Інноваційні рішення» необхідно пройти опитування, згідно результатів якого організаційний комітет дає підтвердження на участь

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.