Skip links

АРІ (Агенція регіональних ініціатив)

Медійна Агенція Регіональних Ініціатив заснована у лютому 2016 року в Запоріжжі як майданчик для різнобічних ефективних комунікацій ЗМІ з представниками громадського суспільства, влади, політики, бізнесу та експертного співтовариства. АРІ – незалежна організація, що реалізує медіапроєкти та створена для інформування української та міжнародної аудиторій щодо ситуацій у місті, регіоні та Україні, визначення вектору розвитку Запоріжжя, створення нових можливостей для регіональних журналістів.

На рахунку агенції десятки успішних проєктів, більша частина з яких мали на меті підвищення рівня професійної експертизи регіональних журналістів.

АРІ – медіапартнер багатьох масштабних форумів та конференцій, ініціатор та організатор зйомок кількох документальних фільмів про країни ЄС, прес-турів для регіональних журналістів.

Агентство регулярно організовує на своєму майданчику прес-конференції, круглі столи та інші заходи міської та регіональної тематики. АРІ в партнерстві з соціологічними центрами ініціювало проведення ряду соціологічних досліджень.

Веб-сайт: ari-initiatives.com.ua
Email: aringozp@gmail.com
Телефон: +38 (050) 42 11 903
Сторінка в Facebook

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.