Skip links

Інжинірингова компанія «Тріада Зварка»

Інжинірингова компанія «Тріада Зварка» створена 1992 року й спеціалізується в сфері розробки та впровадження технологічних комплексів зварювання в промисловості. Компанія забезпечує повний цикл інженерних робіт – від розробки та створення технологій зварювання, проектування роботизованих технологічних комплексів, до автоматизації та роботизації власне процесів зварювання. За кількістю встановлених робототехнічних комплексів для зварювання «Тріада Зварка» є лідером України.

Відмінними рисами компанії є орієнтація на високі технічні стандарти виконуваних інженерних робіт, завдяки чому замовник отримує стабільну якість в процесах зварювання на своєму виробництві. «Тріада-Зварка» є також одним з інноваторів національної Індустрії 4.0 й входить в лідери робототехніки в сегменті Robotics. Серед інноваційних проектів варто відмітити проект адитивних технологій для аерокосмічної галузі, який компанія виконує спільно з ДП «ВО Південмаш ім. О. М. Макарова» та ПАТ «Мотор Січ».

«Тріада-Зварка» є активним учасником розбудови національних та регіональних професійних спільнот – компанія входить в  Запорізьку ТПП, Асоціацію «Підприємств промислової автоматизації України», Федерацію роботодавців України й  Товариство зварювальників України. Учасник Запорізького кластеру ІАМ з вересня 2020 року. Більше інформації: www.triada-welding.com.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.