Skip links

ЗАПОРІЗЬКИЙ КЛАСТЕР «ІАМ» ЗАЛУЧАЄ ТОВ «ТЕРМОЛІТ» ДО СВОЄЇ СПІЛЬНОТИ

14 червня представники Запорізького кластеру «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» відвідали з дружнім візитом свого партнера ТОВ «Термоліт» (м. Мелітополь). Сприятлива атмосфера, яка поєднується з фаховістю колективу, обладнанням і технологіями дозволяє підприємству успішно розвиватися.

Іса Ісаєв, засновник та директор ТОВ «Термоліт», поділився з колегами про основні здобутки власного підприємства, його спеціалізацію. ТОВ «Термоліт» є підприємством повного циклу виробництва, діяльність якого була започаткована в 1996 році. Сьогодні підприємство займає одну з лідируючих позицій не тільки на вітчизняному, а й на міжнародному ринку, завоювавши солідну репутацію надійного постачальника. Все це завдяки професіоналізму співробітників, гарантії якості продукції, інноваційної орієнтованості, а також мобільності у виконанні замовлень. Спеціалізується ТОВ «Термоліт» на проектуванні, виготовленні та постачанні індукційних тигельних плавильних електропечей, тиристорних перетворювачах частоти, індукційних нагрівальних і гартівних установках, високочастотних транзисторних генераторах тощо.

Знайомство з виробництвом ТОВ «Термоліт» супроводжувалось роз’ясненням технологій, емоційними спогадами становлення і формування бізнесу, відкритістю у представленні поточних результатів та основних завдань, напрямів співпраці та розвитку.

Атмосфера перемовин та окреслені плани щодо взаємодії свідчать про майбутнє партнерство з членами Запорізького кластеру «ІАМ». Керівництво Запорізького кластеру «ІАМ» щиро вдячне за теплий прийом, відкритість та с Ісі Ісаєву.

Кластерна спільнота зростає.

Доєднуйтесь!

Андрій Карпенко,

директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ»

+38 (095) 810-67-99

andreykarpenko@ukr.net

Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування», створено за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати (ЗТПП), Асоціації «Підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), Національного університету «Запорізька політехніка» (НУ «Запорізька політехніка») та групи запорізьких компаній в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Oops...
Slider with alias d196d0bdd0bdd0bed0b2d0b0d186d196d0b9d0bdd0b0-d0b5d0bad0bed181d0b8d181d182d0b5d0bcd0b0-d0bfd180d0bed0bcd0b8d181d0bbd0bed0b2d0bed181d1821 not found.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.