Skip links

Опитування «Стан інновацій в сфері Інжинірингу – Автоматизації – Машинобудування Запорізького регіону»

Щоб підготуватись до проведення Technology & Innovation Day в Запоріжжі 18 березня, кластер ІАМ створив для учасників інноваційної екосистеми промислових та хайтек секторів регіону спеціальне опитування. Завдяки йому ми хочемо виявити інновації у різних сегментах Інжинірингу – Автоматизації – Машинобудування, а потім опублікувати результати у вигляді зручної мапи (ландшафту) інноваторів регіону.

Під формат інноваційних розробок підходять як проєкти початкового, експериментального рівня, так і готові протопити та вже комерціалізовані інноваційні рішення та продукти. Мапа з результатами буде частиною аналітичного звіту на Інноваційному дні регіону 18 березня. Ми також надамо дані цього опитування для представлення на фіналі проекту «Інтеграція 4.0» в Миколаєві та «Регіональний ландашфт Індустрії 4.0» в Харкові.

Мапа інноваторів промислових хайтек секторів (ІАМ) буде одним з головних інструментів в активній промоції експортного та інноваційного потенціалу Запорізького регіону, яку кластер ІАМ розпочинає в другій половині 2021 року. Якщо у вас є інноваційні розробки, запрошуємо вас пройти опитування.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.