Skip links

Покращення виробничої кооперації – дослідження кластерів ІАМ

Високий рівень виробничої кооперації учасників регіональних кластерів є основою та головною відмінністю справжніх кластерів від інших бізнес-об’єднань. Яким чином пов’язані регіональні учасники між собою, скільки зв’язків носять регіональний характер, в яких секторах є найбільша концентрація – від цих та подібних питань залежить стратегія розвитку кластерів. Й це тим більш актуально для кластерів ІАМ, де може бути кілька секторів машинобудування та інжинірингу.

В рамках проекту ClusteRISE запущене дослідження метою якого є виявлення та картування (меппінг) зв’язків виробничої кооперації. Ми запрошуємо всіх потенційних та дійсних учасників кластерних спільнот від комерційних організацій пройти коротке опитування й відповісти на запитання про стан виробничої кооперації вашого підприємства.

Ваші відповіді мають справді важливе, – можливо навіть критичне значення для наступного етапу в розвитку кластерів ІАМ. Адже на сьогодні, жоден регіон України не може показати яким є стан виробничої кооперації й в будь-якому секторі. Подібних досліджень в Україні немає, тоді як без мепінгу просто неможливо приймати рішення щодо пріоритетів розвитку.

Тому ми просимо віднестись до цього анонсу з усією можливою відповідальністю та розумінням.

Якщо ви належите до представників інших (некомерційних) організацій регіону, прохання сприяти максимальному розповсюдженню цієї публікації.

Пройти опитування.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.