Skip links

УЧАСНИКИ ЗАПОРІЗЬКОГО КЛАСТЕРУ «ІАМ» ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З ЛИТОВСЬКИМИ ПІДПРИЄМЦЯМИ

10 червня представники Запорізького кластеру «ІАМ» прийняли участь у зустрічі «Запоріжжя – Вільнюс» (захід відбувся у ВЦ «Козак-Палац» та онлайн), організованій Запорізькою торгово-промисловою палатою. Це була унікальна можливість представити Кластер та учасників литовським колегам, отримати інформацію щодо особливостей роботи з Литвою.

У зустрічі взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, економічний потенціал регіонів презентували начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації Артур Бойко, з литовського боку – аташе Посольства Литви в Україні Сергєус Тихоміровас.

Під час заходу презентували новий проєкт співпраці Запорізької торгово-промислової палати та Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати для підтримки регіонального бізнесу, спрямований на покращення експортних можливостей малого та середнього підприємництва у Східній Європі шляхом розвитку кластерного руху. Литва має успішний досвід реалізації таких кластерних ініціатив, розвитку міжнародної співпраці.

Доєднуйтесь!

Андрій Карпенко,
директор ГС «Запорізький кластер «ІАМ»
+38 (095) 810-67-99
andreykarpenko@ukr.net

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.