Skip links

ТЕРМОЛІТ

Description

ТОВ “ТЕРМОЛІТ” вже більше 25 років знаходиться на ливарному ринку  та є одним з провідних виробників інноваційного обладнання, призначеного для плавки, нагріву та загартування металів, яке серійно випускає індукційні тигельні плавильні печі типу ІТПЕ, напівпровідникових генераторів надвисокої, високої і середньої частоти (ВТГ), тиристорні перетворювачі (ТПЧ), а також спеціалізовані  гартівні верстати.

Підприємство забезпечує повний цикл виробництва – від проектування, зборки, технічного контролю перед відвантаженням Замовнику до запуску обладнання безпосередньо на місці у Замовника.

З 2005 року і до цього дня фахівці на чолі з директором підприємства Ісаєвим Іса Хізрійовичем займаються розширенням асортименту продукції, що виробляється.

За 25 років діяльності було виготовлено і запущено в роботу більше 417 (шт.) Плавильних електричних печей, 537 (шт.) Тиристорних перетворювачів частоти, 340 (шт.) Високочастотних транзисторних генераторів. Також було розроблено понад 30 інноваційних нестандартних проекту, спроектованих за індивідуальними запитами замовників: від високовольтних джерел живлення до установок електроконтактного стикового зварювання. Зупинятися на досягнутому підприємство не буде!

Обладнання ТОВ “Термоліт” поставляється більш ніж 20 країн світу. Цьому сприяє постійне участь в міжнародних виставках, з високою конкуренцією. Досягнення підприємства не залишилися без уваги. За подання мелітопольської продукції на міжнародних виставках компанія отримала звання Амбассадора Мелітополя. Але місцевим рівнем визнання не обмежується. Є численні нагороди від обласної влади. А головне – Всеукраїнський галузевий аналітичний центр спільно з Асоціацією економічного співробітництва присвоїв «Термоліту» звання «Компанія року-2018». Також підприємство включено до «Реєстру надійності та інвестиційної привабливості».

Більш детальна інформація на сайті: termolit.com.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТЕРМОЛІТ”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This website uses cookies to improve your web experience.