Skip links

ТОВ «УКР СТАНДАРТ СЕРТИФІКАЦІЯ»

ТОВ «УКР СТАНДАРТ СЕРТИФІКАЦІЯ»

Компанія займається організацією робіт з сертифікації. Основні сфери діяльності: європейська сертифікація (СE-маркування), сертифікація згідно стандартам ISO, сертифікація вітчизняної та імпортної продукції.

Description

Послуги компанії:

 1. СЄ сертифікація (для експорту в ЄС), повний спектр робіт з СЄ маркування;
 2. Консалтинг за стандартами ISO;
 3. Сертифікація згідно стандартам: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000, ISO 500001, ISO 22716, ISO 27001, та ін.;
 4. Сертифікація вітчизняної та імпортної продукції;
 5. Оцінка відповідності (декларації та сертифікати) продукції відповідно до Технічних регламентів України;
 6. Випробування продукції;
 7. Сертифікація послуг;
 8. Атестація виробництва;
 9. Сертифікація внутрішніх аудиторів – навчання персоналу вимогам міжнародних стандартів ISO;

 

Про компанію.

Історія компанії починається зі створення консалтингового центру розробки та впровадження систем управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001. У період з 2007 по 2010 рік було розроблено та впроваджено понад 100 систем управління якістю.

У 2010 році було створено компанію «Укрстандартсертифікація», яка об’єднала фахівців з багаторічним досвідом у галузі сертифікації продукції та розробки систем управління якістю.

2013 року Європейським нотифікованим органом сертифікації було підписано угоду про визнання наших експертних робіт. Що значно спростило для наших клієнтів процедуру отримання Європейського сертифікату (СЄ).

Наші співробітники – провідні фахівці стандартизації, сертифікації та менеджменту якості підприємств, які щороку підтверджують свою кваліфікацію в органах сертифікації персоналу.

На даний момент компанія налічує понад 2000 клієнтів. Щорічно оформлюється понад 100 Європейських сертифікатів, 700 українських сертифікатів та 200 сертифікатів ISO. Наша партнерська мережа розширилася на такі країни, як Англія, Німеччина, Італія, Болгарія, Польща, Китай, Туреччина. Було відкрито представництво в Естонії.

Ґрунтуючись на принципах безперервного поліпшення якості послуг, наша компанія розробила свою унікальну методику надання послуг з сертифікації продукції та розробки систем управління якістю. Працюючи з нами, кожен клієнт отримує комплексний підхід до вирішення задач з сертифікації продукції, систем управління підприємства:

 1. Всі етапи проходження сертифікації, починаючи від збору інформації та до проведення необхідних експертиз, компанія бере на себе.
 2. Вирішення всіх питань в індивідуальному порядку.
 3. Робота з усіма дозвільними органами без посередників.
 4. Гарантія виконаних робіт в обумовлені терміни за оптимальної оплати вартості послуг.

Контакти:

www.ukrstandart.net

+380503489888

office@ukrstandart.net

This website uses cookies to improve your web experience.