Skip links

Ассоль

Description

Приватне мале виробничо-комерційне підприємство «Ассоль» – офіційний дилер в Україні цілого ряду провідних світових компаній і заводів важкого машинобудування.
Багаторічними партнерами компанії є такі визнані лідери галузі як ТОВ «ЧЕТРА» (РФ), «MultiOne S.r.l.» (Італія), «FAE Group S.p.A.», «Way Industriеs, a.s». (ТМ «Locust», Словаччина), АТ «ХТЗ» (Україна).

З моменту свого заснування в 1991 р головним принципом роботи компанії є орієнтація на клієнта з урахуванням його індивідуальних запитів. Саме це, в поєднанні з багаторічним досвідом фахівців, технічними і технологічними можливостями, дозволяє «Ассоль» впродовж багатьох років займати лідируючі позиції серед постачальників дорожньо-будівельної техніки, обладнання та запасних частин на території України.

Політика компанії щодо закупівлі продукції грунтується на прямих поставках техніки і деталей безпосередньо з заводів-виготовлювачів, що гарантує клієнтам високу якість, широкий асортимент і оптимальні ціни.

Компанією «Ассоль» налагоджено виробництво бульдозерів десятого тягового класу, а також здійснюється модернізація та капітальний ремонт техніки. Також в асортименті послуг є безкоштовне технічне обслуговування в гарантійний період, післягарантійне сервісне обслуговування з повним пакетом технічної документації. Для забезпечення оперативного і комфортного здійснення технічних робіт, є виїзна бригада професіоналів, які можуть приїхати на базу клієнта і надати допомогу чи консультацію.

Для того щоб створити максимально комфортні умови придбання техніки, був впроваджений ряд програм, що робить техніку більш доступною. Одна з них це партнерська програма разом з банком «Південний», за умовами якої є можливість придбати техніку в розстрочку за базовою ставкою 0,1% річних. Є пропозиція «TRADE IN», що передбачає обмін старої техніки в рахунок придбання нової. Фахівці «Ассоль» приїжджають щоб оглянути стан техніки, роблять експертний висновок разом з власником, і домовляються про подальші кроки. Все просто і зручно!

Головний офіс «Ассоль» знаходиться в м. Василівка Запорізької області, але з метою розширення споживчого попиту і задоволення вимог клієнтів компанія постійно збільшує кількість регіональних представництв, сервісних центрів і пунктів торгівлі запасними частинами в різних областях України. Завдяки цьому, а також широкому використанні відправки вантажів за допомогою служб експрес-доставки, клієнти мають можливість оперативно отримувати деталі за єдиними цінами в різних регіонах країни.

Маючи власний виробничо-технічний центр «Ассоль» професійно виконує гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування техніки з наданням гарантії безвідмовної роботи і повного пакету технічної документації.

Сайт: assol.com.ua.
Телефон: +38 (050) 40 90 409.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ассоль”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This website uses cookies to improve your web experience.