Skip links

Запоріжкран

Description

ПРАТ «Запоріжкран» – спеціалізований завод з випуску мостових, козлових та спеціальних кранів та компонентів. Завод засновано у 1928 року, а з 2005 року бере свій початок співпраця з фінською корпорацією Konecranes – лідером світового кранобудування та сервісного обслуговування кранового обладнання. У 2010 році завод повністю увійшов у корпорацію Konecranes. Сьогодні 99% продукції іде на експорт по всьому світу.

ПРАТ «Запоріжкран» використовує  найновіші технології виробництва вантажопідйомних машин. За допомогою корпоратитвного взаємного обміну інформацією та технологіями, між виробничими майданчиками корпорації, на підприємстві запускаються у виробництво нові продукти і технології. Підприємство володіє унікальними технологіями з виготовлення та ремонту кранового обладнання, що здійснюється без її демонтажу, розробка проекту та технологій збірки портальних кранів серії «Марк» та багато іншого.

У корпорації багато уваги приділяється культурі виробництва європейського зразка, а також західним практикам бержливого виробництва такми як – 5S, 6 Sigma, Kaizen, Infobox, Konecranes Way. Робітники періодично проходять навчання цим практикам та ведуть свої проекти.

За останні 10–15 років було інвестовано понад 100 млн. грн. і зараз корпорація робить нові інвестиції у розвиток машинного парку заводу, та грузопідйомної техніки.

У 2011 році компанією Konecranes було ініційовано проект створення промислового парку на території заводу «Запоріжкран». Проект промислового парку передбачає об’єднання на території заводу виробничих та інших підприємств шляхом загальної інфраструктури та взаємної виробничої кооперації. Це дозволяє всім учасникам промпарку економити на інфраструктурних витратах, ефективніше організовувати промислове виробництво та логістику. Індустріальні парки поєднують в собі ознаки місцезнаходження та агломерації: в одному місці знаходяться як постачальники продукції, так і їх споживачі. На даний момент в промпарку вже працюють 3 іноземні компанії.

Промислові парки мають велике значення в іноваційному та івестиційному розвитку – як окремих регіонів, так і всієї української економіки.

Є членом спілки ЄБА, та Запорізького кластеру ІАМ з січня 2020 року.

Сайт: www.kran.zp.ua.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Запоріжкран”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This website uses cookies to improve your web experience.