Skip links

Green System

Description

Інженерна компанія GREEN SYSTEM заснована у квітні 2012 році командою кваліфікованих інженерів для роботи над проектами в області електроніки, телекомунікації та будівництва. Компанія пропонує рішення під ключ та сервіс у сфері альтернативної енергетики та енергоефективності, реалізуємо проекти з повної автономії та енергонезалежності вашого об’єкту.

У нашому портфоліо є такі проекти як: системі автономного та резервного електроживлення на базі сонячних електростанцій та вітрогенераторів, системи накопичення енергії на літієвих акумуляторах, а також, автономне опалення будинків, модернізації систем ГВС за допомогою теплових насосів та геліоколекторів та багато інших.

Компанія GREEN SYSTEM є лідером по будівництву мережевих сонячних станцій для домогосподарств на південному сході України. Нами збудовано більше 300 сонячних електростанцій  для промислових підприємств, комплексів АЗС, фермерських господарств, приватних будинків, готелів, баз відпочинку, торгових та офісних центрів.

Це мережеві та гібридні сонячні станції як під продаж надлишків електроенергії, так і для компенсації власного споживання. Більше половини об’єктів збудовано за рекомендаціям попередніх замовників.

Компанія є авторизованим сервіс-центром інверторного обладнання європейських та китайских брендів, таких як FRONIUS, AFORE, SERMATEC, HUAWEI та інші. Офіційній постачальник фотомодулів SOLA (Poland), систем накопичення енергії SOLUNA.

З 2020 року ми пропонуємо монтаж та обслуговування зарядних станцій для електромобілів. Укладено договори з провідними виробниками зарядних станцій на сервісне обслуговування та встановлення. Також, пропонуємо поставку нового приватного та комерційного електротранспорту.

Компанія GREEN SYSTEM має у штаті свій проектний відділ, монтажні бригади та сервісну службу, що дозволяє надавати нашим клієнтам якісний сервіс на весь період експлуатації об’єкту. Також, компанія пропонує клієнтам оформлення під ключ: проектування, узгодження та юридичний супровід всієї проектної і дозвільної документації для продажу по зеленому тарифу.

GREEN SYSTEM довіряють клієнти, бо компанія має багаторічний досвід, якісну технічну базі та кваліфікований персонал.

Cайти:
greensystem.com.ua
teplonasos.biz
electro-auto.com.ua
Канал на YouTube

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Green System”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This website uses cookies to improve your web experience.