Skip links

ЛІЗМАРК

Description

Компанія «ЛІЗМАРК» була створена у 2018 році й спеціалізується на виготовлені вантажних підйомників, мачтових підйомників для будівництва, підйомників для маломобільних груп населення, ресторанних підйомників та котеджних ліфтів.

Конструкторське бюро компанії «ЛІЗМАРК» дозволяє виготовити та спроектувати не стандартні рішення для підйому вантажів або людей.

У 2019 році, наша компанія, одна з найперших спроектувала та виготовила підйомник для маломобільних груп населення. Отримала сертифікат відповідності на дану продукцію та запустила їх у масове виробництво. Нашу якість оцінили такі флагмани українського ринку як: «ПРИВАТБАНК», «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ», приймали участь у реконструкції низки шкіл та лікарень згідно програми «ВЕЛИКЕ БУДВНИЦТВО».

НЕ дивлячись на невеликий вік існування наша компанія експортувала свою продукцію до країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

А наші вантажні підйомники стоять на україно-молдавських та україно-румунських прикордонних пунктах. У КПП «Маяки-Паланка» та «Орлівка-Ісакча» відповідно.

Наша продукція виробляється з якісних матеріалів, щоб наші клієнти оцінили якість українського виробника.

На потребу ринку ми щороку збільшуємо лінійку власних виробів. У 2021 ми запустили у виробництво щогловий будівельний підйомник та котеджний ліфт.

Сайт:  www.lizmark.in.ua

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛІЗМАРК”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This website uses cookies to improve your web experience.